Mevsim Davetiye

Yıllardır sektörde faaliyetlerini göstermekte olan şirketimiz, siz değerli müşterilerimizin en mutlu günlerinde ihtiyaç duydukları davetiyeleri sağlamaktadır. Yıllardır, alanında en iyisi olma gayreti içerisindeyiz. Bu bağlamda siz müşterilerimizin beklenti ve taleplerini en iyi bir şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Çünkü eminiz ki, müşteri memnuniyeti bu işi ne kadar iyi yaptığımızı en iyi bir şekilde gösterecektir.

Müşteri memnuniyeti aynı zamanda hizmetlerimizin ne kadar kaliteli ve güvenilir olduğunu da gösterir. Bu da, daha fazla müşteriye ulaşmamıza imkan sağlar. Bu açıdan baktığımız zaman, esasında şirketimizin hizmet politikasının “müşteri memnuniyeti” odaklı olduğunu daha net bir şekilde anlayabiliriz. Elbette, sektörde tüm rekabet eden işletmeler için geçerli olduğu gibi, bizler de ticari bir işletme olarak para kazanmayı da amaç ediniyoruz ancak hizmet içeriğimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak geliştiriyoruz ve bu sayede; para kazanmak, daha fazla müşteriye ulaşmak gibi diğer temel amaçlarımıza da ulaşmış oluyoruz.

En güzeli de, siz değerli müşterilerimiz için mutlu günlerinde tam olarak istedikleri gibi davetiyeler çıkartıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, adresinize kadar hızlı teslimat yapıyoruz. Çünkü zamanlamanın da ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

Misyonumuz

Şimdiye kadar, teknolojinin bizlere sunmuş olduğu imkanları en iyi bir şekilde değerlendirerek, sizler için en güzel ve en etkileyici davetiyeler sunduğumuza inanıyoruz. Bu durum bizlere gelecekteki planlarımız için de iyi bir ilham vermektedir.

Davetiyelerin zamanında adrese ulaştırılması, üzerinde özenle durduğumuz bir diğer konudur. Çünkü bu etkileyici aynı zamanda özel ürünleri sizler için alın teriyle ve özenle ürettikten sonra, en ufak bir şekilde hasar almadan tam olarak sizlere belirttiğimiz teslimat tarihinde ulaştırmak, bizim için son derece önemli bir husustur ki şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz yüzlerce teslimatta bunu başarıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz.

Şirketimiz bünyesinde; tasarım biriminden, baskı birimine kadar her bir birimin en iyi bir şekilde faaliyetlerini sürdürmesini amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda özellikle de tasarım aşamasında, alanında deneyimli, eğitimli ve profesyonel grafikerlerimiz sizlerin beklentilerini dikkate alarak en eşsiz tasarım örneklerine imza atmıştır. Pek çok şirkette ve davetiye satış sitelerinde bulamayacağınız eşsiz desenlere sahip şablonların başarılı bir şekilde sizler için imal edilmiş ve zamanında adresinize teslim edilmiştir. Bu başarılarımız neticesinde kullanmakta olduğumuz teknolojik imkanlarımız ile yeni müşterilerimizin de “tasarım, grafik” konusunda beklentilerini en iyi bir şekilde karşılamaya hazırız.

Vizyonumuz

Gelecek için pek çok planımız var ve bu planları gerçekleştirmeye hazırız. En başta; siz yeni müşterilerimizin memnuniyet ve güvenini kazanmayı amaçlıyoruz. Nitekim, daha önce çalıştığımız müşterilerimizin memnuniyetini zaten kazanmış bulunuyoruz. Bu bağlamda; teknolojik imkanlar ile sahip olduğumuz tecrübeyi de birleştirerek, sizler için eşsiz tasarımlara sahip, yeni davetiye modelleri yapmaya devam edeceğiz. Bu davetiyeler için grafik ve görsel kaliteyi ön planda tutacağımız kadar, fiyat bakımından da makul seviyede olmasını sağlamaya devam edeceğiz. Bu sayede müşterilerimiz ihtiyaç duydukları en güzel davetiye modelleri için bir servet harcamalarına gerek kalmadan sahip olacaktır. Her zaman olduğu gibi, gelecekte de alanında en uygun davetiye fiyatı sunmaya devam edeceğiz.

Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

Bizleri tercih etmelisiniz çünkü öncelikli amacımız “para kazanmak” değil, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Bu amaç doğrultusunda hizmet alt yapımızı geliştirmiş bulunmaktayız ve geliştirmeye de devam ediyoruz.

Bizleri tercih etmelisiniz çünkü;

● Beklentileriniz doğrultusunda en eşsiz davetiye tasarımları ortaya çıkarıyoruz!
● Zamanında teslimatın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu farkındalık ile çalışmalarımız için sizlere kesin bir tarih aralığı veriyoruz ve teslimatı aksaksız gerçekleştiriyoruz.
● Piyasada en ucuz davetiyeler bizde dersek, bu yanlış olmaz! Ancak sizlere uygun fiyat teklifi sunuyor olduğumuzdan dolayı da asla kaliteden ödün vermiyoruz!
● Sizlere düğün davetiyeleriniz için her bir aşamada destek ve bilgi vermekteyiz. Güler yüzlü ve alanında deneyimli personellerimiz sizlere en iyi bir şekilde yardımcı olmakta ve en güzel günleriniz için sizlerin istediği gibi en güzel davetiye modelleri sunmaya hazırdır.

Sonuç olarak; şimdiye kadar tüm bu hizmet kriterlerimizi başardığımız gibi, şimdiden sonra da bunu başaracağız. Sizlerin memnuniyeti, bizlerin gücü olmaktadır.

Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun...

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, davetiyelerinizi güvenli kargo hizmeti ile adresinize kadar ulaştırıyoruz. Üstelik bu süreçte sizlere ek bir masrafta çıkarmıyoruz çünkü tamamen ücretsiz kargo hizmeti ile davetiyeleriniz sizlere ulaştırılmaktadır.

Hem bizlere güvenmeniz için hem de daha kolay bir şekilde ödemeyi gerçekleştirebilmeniz için sizlere ödeme aşamasında farklı yöntemler sunuyoruz. Bu bağlamda dilerseniz kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğimiz sayesinde davetiyeler adresinize ulaştığında, kargo personelinin kapınızı çalması ve sonrasında sizlere elden teslim etmesi esnasında ödemenizi yapabilirsiniz. Dilerseniz diğer ödeme seçeneklerimiz ile de ödeme işlemini güvenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Dilediğiniz an, Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!

Gün içerisinde dilediğiniz bir saatte bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hizmet sürecimize dair merak ettiğiniz tüm soruları sorabileceğiniz gibi, daha fazla bilgi alabilir ve ihtiyaç duyduğunuz davetiyeler için ideal teklif fiyatı da alabilirsiniz. Ancak fiyatı belirleyen pek çok unsur var. Bu nedenden dolayı öncelikli olarak nasıl bir davetiye modeli istediğinizi bizlere bildirmelisiniz. Düşük, orta ve yüksek bütçeye sahip tüm müşterilerimiz için ideal çözümler sunmaktayız.

İstediğiniz davetiye ne olursa olsun; düğün, nişan, sünnet davetiyesi ya da herhangi bir özel gün için ihtiyaç duyduğunuz özel bir davetiye modeli de olabilir. Bunun için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Web sitemiz üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde iletişime geçebileceğiniz gibi, hizmet telefon numaralarımız üzerinden de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz sizlere anında yardımcı olacak, sizleri dinleyecektir.